serwis wyparzarek

Warszawa i okolice

Wyparzarka gastronomiczna to jeden ze sprzętów, który bezwzględnie powinien być cały czas sprawny i używany w codziennej pracy kuchni.

 

Zadania wykonywane przez wyparzarkę bardzo ciężko zastąpić przy pomocy czynnika ludzkiego. Wyparzarka oferuje dokładność i czyszczenie naczyń, sztućców i szkła w pełni zgodne z normami, które określone są w przepisach. Jest niezbędna w utrzymaniu higieny, co powinno być jednym z priorytetów obsługi gościa w każdym lokalu gastronomicznym, niezależnie od tego czy jest to znana restauracja, hotel czy niewielki bar. W celu zapewnienia prawidłowej konserwacji sprzętu, jego niezawodności i założonej fabrycznie wydajności, warto regularnie korzystać z usługi, jaką jest serwis wyparzarek. Warszawa jest ośrodkiem, gdzie ruch gości w lokalach jest bardzo duży. Wydaje się, że korespondować powinna z tym duża dbałość restauratorów o konserwację intensywnie użytkowanego sprzętu.

 

Nasze doświadczenie w stolicy jest jednak inne – ogromna część napraw, które wykonujemy, wynika z zaniedbań w zakresie serwisowania sprzętu. Korzystając z usługi planowego serwisu, unika się nieprzewidzianych usterek i ponadprogramowych wydatków.

 

ZGŁOSZENIE AWARII 721 316 553 oraz 660 839 642