SERWIS URZĄDZEŃ GAZOWYCH. Warszawa

i okolice

Kuchenka Gazowa jest jednym ze strategicznych sprzętów w gastronomii. Usprawnia pracę, odciąża czasowo personel i pozwala na mycie naczyń i sztućców zgodne z wymogami, które nakładają na placówki gastronomiczne przepisy sanitarno-epidemiologiczne.

 

Niezawodny sprzęt jest jednym z gwarantów bezproblemowej i sprawnej pracy w restauracji, kawiarni, barze czy hotelowej kuchni. W przypadku pojawienia się awarii, zawsze można skutecznie zaradzić problemowi poprzez dokonanie naprawy lub w najgorszym wypadku wymianę sprzętu na nowy. Zawsze jest to jednak sytuacja nagła, niespodziewana i rodząca nieprzewidziane koszty, niekiedy wysokiego rzędu. Aby uniknąć tego rodzaju niemiłych niespodzianek, zapraszamy do regularnego korzystania z naszej usługi, jaką jest serwis urządzeń gazowych. Warszawa stanowi dla nas macierzysty obszar działalności, ale świadczymy także usługi w miejscowościach ościennych.

 

Profesjonalny serwis zagwarantuje, że użytkowane w lokalu kuchenki gazowe jak najdłużej i jak najużyteczniej będą spełniały swoje funkcje.

 

ZGŁOSZENIE AWARII 721 316 553 oraz 660 839 642