serwis pieców

konwekcyjno parowych

Piece konwekcyjno-parowe są urządzeniami oszczędnymi, wydajnymi, skracającymi czas przygotowania potraw i umożliwiającymi stosowanie różnorodnych form obróbki. Cenione są w lokalach, gdzie przykłada się dużą wagę do aspektów zdrowotnych przyrządzania dań.

 

Dobrze sprawdzają się głównie w restauracjach i barach, które obsługują dużą liczbę gości. Jak wszystkie urządzenia gastronomiczne piece wymagają regularnego serwisu, którego celem jest przede wszystkim uniknięcie wystąpienia nieprzewidzianych usterek. Do uszkodzeń sprzętu dochodzi miedzy innymi w wyniku nieusuwanych systematycznie zabrudzeń i gromadzenia się kamienia. Awaria może także dotyczyć przyłącza wody lub prądu.

 

Jedną z naszych usług jest serwis pieców konwekcyjno-parowych. Warszawa jest ośrodkiem, w którym takimi usługami zajmuje się spora ilość firm, naszym istotnym atutem jest jednak 20-letnie doświadczenie w naprawie urządzeń dla HoReCa.

 

Nasi serwisanci znają różne modele sprzętu i najpopularniejsze charakterystyczne dla nich usterki, co pozwala im działać szybko i niezawodnie.

 

ZGŁOSZENIE AWARII 721 316 553 oraz 660 839 642