naprawa pieców

konwekcyjno parowych

Z naszych obserwacji wynika, że piece konwekcyjno-parowe są coraz chętniej wykorzystywane w gastronomii. Nie tylko należą do sprzętów efektywnych energetycznie, co przekłada się na wymierne oszczędności, ale również dają duży wachlarz możliwości w zakresie sposobów przygotowania żywności.

 

Dzięki nowoczesnym formom obróbki takim jak między innymi pieczenie niskotemperaturowe, blanszowanie czy gotowanie na parze są szczególnie cenione wszędzie tam, gdzie dbałość o zdrowie gości jest ważnym wyznacznikiem działań podejmowanych w kuchni. Użytkowanie pieca w codziennej pracy przekłada się na skomponowanie korespondującego z posiadanym sprzętem menu. Awaria urządzenia stanowi więc duże utrudnienie w pracy lokalu. Przekłada się na brak możliwości przygotowania konkretnej potrawy bądź wydłużenie czasu jej przygotowania.

 

W takich sytuacjach służymy restauratorom swoją pomocą. Jedną z naszych specjalizacji stanowi naprawa pieców konwekcyjno-parowych. Warszawa i okolice – w tym obszarze jesteśmy w stanie szybko dojechać do lokalu, aby usunąć usterkę.

 

ZGŁOSZENIE AWARII 721 316 553 oraz 660 839 642